یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

گت بلاگز لرستان راهیابی ۲۸ الیگودرزی به مرحله استانی مسابقه های قرآن اوقاف لرستان

گروه فعالیت‌های قرآنی: ۲۸ الیگودرزی به مرحله استانی چهلمین دوره مسابقه های قرآن‌کریم اوقاف و امور خیریه لرستان راه یافتند.

راهیابی ۲۸ الیگودرزی به مرحله استانی مسابقه های قرآن اوقاف لرستان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقه های قرآن کریم اوقاف و امور خیریه الیگودرز که اوایل خردادماه جاری در رشته های قرائت ترتیل و قرائت تحقیق، دعا خوانی و اذان با حضور علاقمندان و اصحاب قرآنی در حسینیه محمد رسول الله (ص) این شهرستان برگزار شد با معرفی منتخبان به کار خود آخر داد.
در رشته قرائت تحقیق بخش مردها سعید ناصری نصب، ابراهیم باقری منش و احمدرضا نوروزی اول تا سوم شدند و در رشته قرائت ترتیل بخش مردها محمد باقری، علی اصغر احمدی و فرشاد رضائی اول تا سوم شدند.

عبارات مهم : لرستان

در رشته اذان بخش مردها علی باقری، محمد امانی نژاد و مهدی شیخی اول تا سوم شدند و در رشته دعاخوانی مهدی شیخ انصاری و فرهاد حاج حسینی اول و دوم شدند.
همچنین در رشته قرائت تحقیق بخش بانوان خوش حالی پارسافر به مقام اول دست یافت و در رشته قرائت ترتیل ریحانه خسروی، زهراحاتمی و سمیه احمدیان اول تا سوم شدند و در رشته دعاخوانی نیز صغری عظیمی، فاطمه شمس و پروین محمود صالحی اول و دوم شدند.
در رشته حفظ کل بخش بانوان زهرا سادات حسینی، ملیحه عبدالهی و زهرا ملکی اول و دوم شدند و در رشته حفظ ۲۰ جزء اکرم بهلولی، سهیلا حسینی فر و نسترن سرلک اول و دوم شدند.
در رشته حفظ ۱۰ جزء بخش بانوان سارا هاشمی، لیلا جمشیدوند و مرضیه جمشیدی اول و دوم شدند و در رشته حفظ ۵ جزء فاطمه سرلک به مقام اول دست یافت.
انتهای خبر /د

واژه های کلیدی: لرستان | قرآن کریم | لرستان | مسابقه قرآن خوانی | الیگودرز | رشته اذان | رشته حفظ قرآن |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog