یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

گت بلاگز فضای مجازی کارگران تولیدکننده پوشاک برند ایوانکا ترامپ چقدر حقوق می‌گیرند؟

طبق گزارش انجمن کار منصفانه در آمریکا، بسیاری از حقوق کارگران کارخانه‌ تولیدکننده پوشاک برند ایوانکا ترامپ، دختر مدیر جمهور آمریکا، رعایت نمی‌شود.

کارگران تولیدکننده پوشاک برند ایوانکا ترامپ چقدر حقوق می‌گیرند؟

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ بسیاری از قوانین کار در کارخانه چینی تولیدکننده پوشاک برند ایوانکا ترامپ رعایت نمی شود. طبق گزارش “انجمن کار منصفانه”، کارگران این کارخانه در ازای حدود 60 ساعت کار در هفته، فقط 62 دلار دستمزد دریافت می کنند. گفته می شود در بعضی مناطق چین، حتی کمتر از این میزان حقوق دریافتی دارند ولی در این گزارش اشاره نشده که کارخانه مذکور در چه منطقه ای از چین واقع شده است هست.
طبق گزارشی که بازرسان “انجمن کار منصفانه” در اکتبر گذشته بعد از دیدار از این کارخانه ارائه کردند، 80 کارگر در آن مشغول به کار هستند و جهت پیمانکار گروه GIII لباس با برند ایواکا ترامپ تهیه می کنند. ایوانکا در این کارخانه سمت مدیریتی ندارد.بازرسان این انجمن طی بازرسی 2 روزه پی بردند که 24 استاندارد بین المللی کار که به تصویب شرکت ملل رسیده، در این کارخانه نقض می شود.
بر اساس قانون چین، میزان اضافه کاری در این کشور 36 ساعت در ماه است در حالی که طبق گزارش ها کارکنان GIII در فاصله سپتامبر 2015 تا آگوست 2016 حدود 82 ساعت اضافه کاری داشته اند. همچنین ممیزی کیفیت این کارخانه از عدم وجود بیمه اضطراری و نبود اتحادیه ای جهت نمایندگی کارکنان خبر داده است که همین عنوان خود نگرانی هایی را در زمینه ایمنی و سلامت آنها ایجاد کرده است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: انجمن | پوشاک | ایوانکا | کارگران | کارخانه | ایوانکا ترامپ | پوشاک برند ایوانکا ترامپ | ایوانکا ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog