یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

با جدایی نیمار از بارسلونا دوران یکی از عالی ترین خط حمله های تاریخ فوتبال به آخر رسید.

آخر یک خط حمله رویایی

آخر یک خط حمله رویایی

عبارات مهم : تاریخ

با جدایی نیمار از بارسلونا دوران یکی از عالی ترین خط حمله های تاریخ فوتبال به آخر رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پنجشنبه یکی از عالی ترین خط حمله های دنیا در سال های اخیر یکی از مهره های خود را از دست داد. MSN (لیونل مسی، لوییس سوارس و نیمار) یکی از دلایل خوش حالی هواداران بارسلونا در سال های اخیر بود. سه ستاره آرژانتینی، برزیلی و اروگوئه ای در یک تیم بازی می کردند و لحظات درخشانی را رقم زدند.

آخر یک خط حمله رویایی

سه مهاجم بارسلونا عالی ترین رکوردها را به نام خود ثبت کردند و جهت تیم های اروپایی به یک کابوس تبدیل شدند. با این حال شب گذشته (پنجشنبه) با فسخ قرارداد نیمار این دوران باشکوه به آخر رسید و بارسلونا با یکی از عالی ترین خط حمله های تاریخش جهت هر لحظه خداحافظی کرد.

مسی، سوارس و نیمار در کنار هم همه عناوین را فتح کردند. دو قهرمانی در لالیگا، سه کوپا دل ری و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آوردند. MSN همچنین سوپرجام اسپانیا، سوپرجام اروپا و یک جام جهانی کلوب ها را فتح کرد. نخستین سال سه مهاجم بارسلونا با هدایت لوییس انریکه به یک فصل رویایی تبدیل شد و آبی اناری ها توانستند جهت دومین بار در تاریخ خود سه گانه را فتح کنند. در تابستان آن سال بعد از پیوستن سوارس به بارسلونا دوران خط حمله ای که تاریخ فوتبال را تحت تاثیر قرارداد، شروع شد.

با جدایی نیمار از بارسلونا دوران یکی از عالی ترین خط حمله های تاریخ فوتبال به آخر رسید.

علاوه بر عملکرد خوب فردی، سه مهاجم برزیلی، اروگوئه ای و آرژانتینی از شروع بازی خیلی خوب همدیگر را پیدا می کردند. هر یک توانستند توانایی هایشان را نشان دهند و اگر هر سه روی فرم بودند هیچ دفاعی نمی توانست مانع عبورشان شود. خیلی از افراد آنها را عالی ترین خط حمله سال های اخیر می دانند.

آمار به ثبت رسیده به وسیله MSN فوق العاده هست. آن ها ۳۶۴ گل را در سه فصل به ثمر رساندند. این رقم بالاتر از رکورد گلزنی BBC (۲۶۸ گل) هست. سه مهاجم رئال مادرید (گرت بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو) فاصله زیادی با بازیکنان تیم رقیب خود داشتند. آن ها در پاس گل نیز از مادریدی ها بهتر بودند. MSN در این سه سال ۱۷۳ پاس داد و BBC تنها ۱۰۱ پاس گل را به نام خود به ثبت رساند.

یکی از مهمترین دلایل موفقیت سه مهاجم بارسلونا رابطه خوبشان در بیرون از زمین بود. آن ها هر لحظه در تمرینات شاد بودند، با همدیگر شوخی می کردند و می خندیدند. اگر در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … تصاویری از آن ها منتشر می شد که در اوقات فراغت در کنار هم هستند و از بودن در کنار هم لذت می برند تعجب برانگیز نبود. خداحافظی مسی با نیمار در صفحه شخصی اش کاملا این عنوان را روشن کرد که نشان از دوستی خوب آن ها بود.

آخر یک خط حمله رویایی

واژه های کلیدی: تاریخ | قرارداد | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog