یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نخستین پیروزی استقلال با شفر در روز پرفروغ آبی‌پوشان

به گزارش ایسنا، تیم های استقلال و نفت در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر استقلال به

نخستین پیروزی استقلال با شفر در روز پرفروغ آبی‌پوشان

نخستین پیروزی استقلال با شفر در روز پرفروغ آبی پوشان

عبارات مهم : ارسال

استقلال در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، نفت را با نتیجه دو بر صفر شکست داد.

به گزارش ایسنا، تیم های استقلال و نفت در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر استقلال به آخر رسید. گل های استقلال را در این دیدار فرید محمدی زاده (۵۵، گل به خودی) و جابر انصاری (۶۵) به ثمر رساندند.

نخستین پیروزی استقلال با شفر در روز پرفروغ آبی‌پوشان

با این نتیجه استقلال ۱۲ امتیازی شد و به رده یازدهم افزایش کرد تا جای نفت را در این رتبه بگیرد. نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال و تراکتورسازی به رده دوازدهم سقوط کرد.

وحید کاظمی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

به گزارش ایسنا، تیم های استقلال و نفت در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر استقلال به

نیمه نخست:

دقیقه ۱۳: هاشم بیک زاده از جناح چپ به داخل محوطه جریمه استقلال نفوذ کرد و با پای راست ضربه ای را راهی دروازه استقلال کرد ولی سید حسین حسینی به خوبی این توپ را دفع کرد تا خطری دروازه استقلال را ترساندن نکند.

دقیقه ۱۸: توپی که سرور جپارف از جناح راست به سمت چپ فرستاد، به جابر انصاری رسید تا این بازیکن با نفوذ به داخل محوطه جریمه ضربه ای را راهی دروازه نفت بکند ولی ضربه انصاری با برخورد به مدافع نفت به آسانی در اختیار میلاد فراهانی دروازه بان نفت قرار گرفت.

نخستین پیروزی استقلال با شفر در روز پرفروغ آبی‌پوشان

دقیقه ۲۰: هاشم بیک زاده ضربه ایستگاهی که نفتی ها به دست آورده بودند را روی دروازه استقلال ارسال کرد. این توپ با اشتباه حسین حسینی در خروج از دروازه در موقعیتی روی سر امین منوچهری فرود آمد که دروازه استقلال خالی از دروازه بان بود ولی او با بی دقتی ضربه اش را به بیرون زد.

دقیقه ۴۱: داریوش شجاعیان با حرکت در میانه میدان، پاس در عمق خوبی را جهت جابر انصاری فرستاد ولی او قدر این توپ را ندانست و ضربه اش را به بیرون زد.

به گزارش ایسنا، تیم های استقلال و نفت در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر استقلال به

نیمه دوم:

دقیقه ۵۰: جابر انصاری با حرکت از جناح راست پاس خوبی را جهت فرشید اسماعیلی ارسال کرد تا او را در موقعیت تک به تک قرار دهد ولی فراهانی با خروج خوبی که داشت مانع گل زنی اسماعیلی شد.

نخستین پیروزی استقلال با شفر در روز پرفروغ آبی‌پوشان

دقیقه ۵۵: امید ابراهیمی از جناح راست توپ بلندی را به محوطه جریمه نفت ارسال کرد ولی میلاد فراهانی هنگام خروج اشتباه کرد تا توپ با عبور از او به فرید محمدی زاده برخورد کند و وارد دروازه نفت شود.

دقیقه ۶۰: عیسی آل کثیر از جناح راست وارد محوطه جریمه استقلال شد و پاس خوبی را جهت امین منوچهری ارسال کرد ولی او با بی دقتی توپ را به بیرون زد تا یک موقعیت طلایی دیگر جهت نفتی ها از بین برود.

دقیقه ۶۵: فرشید اسماعیلی با ضربه سر ارسال بلند استقلالی ها را در محوطه جریمه نفت به جابر انصاری رساند و او سر ضرب توپ را از بالای سر فراهانی به داخل دروازه نفت فرستاد.

دقیقه ۷۳: رضا حبیب زاده توپی که عیسی آل کثیر پشت محوطه جریمه جهت او کاشت را با ضربه ای دقیق به سمت دروازه استقلال زد ولی توپ او با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۷: توپ در موقعیت تک به تک به جابر انصاری رسید ولی او با بی دقتی این توپ را محکم به دروازه بان نفت کوبید تا این موقعیت جهت آبی پوشان از بین برود.

دقیقه ۸۷: میلاد زکی پور از جناح چپ توپ خوبی را جهت علی قربانی ارسال کرد ولی ضربه علی قربانی که به صورت چکشی زده شده است با بدشانسی از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰: حرکت مهدی قائدی از سمت چپ با ارسال بلند او همراه شد که مدافعان نفت روی امید ابراهیمی اشتباه کردند و داور نقطه پنالتی را نشان داد. خود ابراهیمی ضربه را به سمت دروازه فراهانی شلیک کرد که بعد از برخورد به تیر افقی، داخل دروازه نفت فرود آمد ولی گل شدن توپ از چشم داور و کمکش دور ماند و در برگشت نیز ضربه سر قربانی و شوت ابراهیمی هم راهی به دروازه پیدا نکرد تا نتیجه همان دو بر صفر بماند.

هفتمین پیروزی متوالی پیکان و ادامه ناکامی های سپاهان

به گزارش مهر، در ادامه مسابقه های هفته یازدهم لیگ برتر، دو تیم سپاهان و پیکان از ساعت ۱۶:۴۵ امروز در اصفهان به میدان رفتند که شاگردان جلالی مثل شش بازی سابق خود موفق شدند در این دیدار هم به پیروزی برسند. تک گل پیروزی بخش تیم پیکان را فراز امامعلی در دقیقه ۹۲ به ثمر رساند.

شاگردان جلالی که شش بازی گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند در این دیدار هم پیروز از میدان خارج شدند تا هفتمین پیروزی خود را در یک دیدار خارج از منزل به دست آورده باشند. پیکانی ها با این پیروزی ۲۳ امتیازی شده است و به صورت موقت به رده دوم جدول افزایش کردند.

کرانچار که روزهای کابوس واری را در سپاهان سپری می کند با تحمل این شکست خانگی زیاد از هر لحظه جایگاه خود را متزلزل می بیند. این تیم با تحمل این شکست، ۱۱ امتیازی باقی ماند تا کماکان در بین تیم های پایین جدولی جا داشته باشد.

احتمال این که نتیجه این بازی منجر به ایجاد تغییراتی روی نیمکت سپاهان باشد وجود دارد.

واژه های کلیدی: ارسال | پیروزی | استقلال | استقلال | جریمه نفت | دروازه بان | جابر انصاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog