یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات من و دایی یکدیگر را ببینیم راه‌مان را کج نمی‌کنیم / علی کریمی

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شرایط این تیم با حضور مدیریت و مالک تازه صحبت و ابراز امیدواری کرد نفت شرایط بهتری پیدا کند.

من و دایی یکدیگر را ببینیم راه‌مان را کج نمی‌کنیم / علی کریمی

علی کریمی: من و دایی یکدیگر را ببینیم راه مان را کج نمی کنیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شرایط این تیم با حضور مدیریت و مالک تازه صحبت و ابراز امیدواری کرد نفت شرایط بهتری پیدا کند.

به گزارش تسنیم، علی کریمی عصر امروز (شنبه) در حاشیه دومین تمرین نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از قبول دوباره هدایت این تیم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از یک رفت و برگشت دوباره به نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برگشتیم. حقیقتاً همان وقت هم که با تیم نفت کار را شروع کردیم، همین مردها که اکنون مدیریت تیم را به عهده گرفته اند، بودند.

من و دایی یکدیگر را ببینیم راه‌مان را کج نمی‌کنیم / علی کریمی

با مدیریت تازه امیدوارم پرسشها را حل کنیم

وی در خصوص اینکه شرایط نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به چه شکل می شود و پرسشها این تیم را چگونه حل خواهد کرد، گفت: با شرایطی که اکنون با مدیریت تازه در تیم به وجود آمده، امیدواریم که پرسشها را حل کنیم. مربی، بازیکن یا مدیریت به تنهایی نمی توانند تیمی را به موفقیت برسانند. باید همه وظایف خود را انجام بدهند تا موفقیت یک تیم حاصل شود. خدا را شکر از هنگامی که ما دوباره بازگشتیم، با مدیریت تازه شرایط نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران خوب بوده است که قبلاً چنین چیزی نبود. من امیدوارم شرایط خوبی جهت تیم به وجود بیاید تا ما بتوانیم کارمان را پیش ببریم تا در نهایت اتفاقات خوبی جهت تیم رخ بدهد.

برای جذب بازیکن در نیم فصل اقدام می کنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شرایط این تیم با حضور مدیریت و مالک تازه صحبت و ابراز امیدواری کرد نفت شرایط بهتری پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این سؤال که آیا جهت تقویت تیم بازیکن جدیدی اضافه خواهد شد یا نه، خاطرنشان کرد: بله، یک سری بازیکنان را زیر نظر داریم. البته متأسفانه سهمیه بزرگسالان ما پر است و طبیعتاً تا نیم فصل نمی توانیم بازیکن جدیدی جذب کنیم. باید در نیم فصل جای خالی را جهت بازیکنان تازه ایجاد کنیم تا در نیم فصل یارگیری کنیم. با این حال ما در حال حاضر می خواهیم تیم را جوان کنیم و بازیکنان خوبی در رده زیر 23 و زیر 21 سال وجود دارند. البته این به شرطی است که این بازیکنان جوان خودشان را به خوبی نشان بدهند، چون خیلی مواقع بازیکنان جوان بعد از یکی دو بازی خوب سراغ کارهای خودشان می روند و شرایط حرفه ای را دنبال نمی کنند. با این حال ما می خواهیم به سمت جوانگرایی برویم.

برخی بازیکنان فعلی نفت در کلوب و تیم ملی همبازی من بودند

کریمی در تصویر العمل به این مسئله که آیا بازیکنانی که به وسیله حمید درخشان جذب تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران شدند مورد تأیید او هستند و این تیم در نقل و انتقالات خوب عمل کرده بود یا نه، اظهار داشت: طبیعتاً هر مربی سیستم و نحوه فکر خودش را دارد، همانطور که او گفته بود بازیکنانی که من جذب کرده بودم به درد تاکتیک تیم او نمی خورد، من هم یک سری بازیکنان در تیم می بینم که چنین شرایطی دارند. یک سری بازیکنان نیز هم دوره من بودند که در کلوب و تیم ملی با من هم بازی بودند و اکنون در نفت حضور دارند. اکنون تنها در لیست بازیکنان زیر 23 سال جای خالی داریم و باید روی بازیکنان جوان کار کنیم، چون گزینش دیگری نداریم.

می خواهیم در آسیا از حیثیت فوتبال کشور عزیزمان ایران و نفت در آسیا دفاع کنیم

من و دایی یکدیگر را ببینیم راه‌مان را کج نمی‌کنیم / علی کریمی

وی ادامه داد: با این حال اکنون شرایط خوبی است و خیلی از این بازیکنان هم به کلوب لطف کردند. بعد از 7، 8 روزی که تمرینات تعطیل بود و این تعطیلی هم به تیم ضربه زد، بازیکنان از شرایط ایده آل دور هستند. باید زحمت زیادی بکشیم تا تیم را به شرایط ایده آل برسانیم، چون پنجشنبه هم نخستین بازی نفت بعد از حضور ما برابر گسترش فولاد برگزار خواهد شد و وقت کمی داریم. کار مشکل هست، ولی بازیکنانی هستند که می توانند در ادامه مسیر به ما کمک کنند، چون امسال در لیگ قهرمانان آسیا هم هستیم و فصل سنگینی را پیش رو داریم. تلاش می کنیم آبرومندانه از حیثیت فوتبال کشور عزیزمان ایران و کلوب نفت دفاع کنیم.

در ادامه کار هم چیزی مشخص نیست

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد اینکه با توجه به شرایطی که به وجود آمده فکر می کند تا آخر فصل مالکیت این کلوب بازهم عوض کردن خواهد کرد یا نه، گفت: فعلاً که ما کار را پیش می بریم. متأسفانه چیزی قابل آینده نگری نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. ما امیدواریم که بتوانیم کار را به خوبی پیش ببریم و اتفاقات خوبی جهت کلوب نفت، جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران رخ بدهد.

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شرایط این تیم با حضور مدیریت و مالک تازه صحبت و ابراز امیدواری کرد نفت شرایط بهتری پیدا کند.

امکانات تیم ملی خوشبینانه در حد تیم ششم آسیاست

کریمی در خصوص شرایط تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و امکانات این تیم با مدیریت تازه اظهار داشت: مدیریت تازه نه شرایط بسیار خوب، ولی شرایط ایده آلی را جهت ما فراهم کرده هست. در تیم ملی هم که می گوییم تیم اول آسیا هستیم، بسیار خوشبینانه در حد تیم ششم هم نیست. با این حال مدیریت تازه تیم نفت خوب برنامه ریزی می کنید تا شرایط ایده آل باشد. ما هم تیم را جلو می بریم و می بینیم که چه اتفاقاتی در آینده رخ می دهد.

من و دایی یکدیگر را ببینیم راه‌مان را کج نمی‌کنیم / علی کریمی

برای صادقیان اتفاق خوبی رقم خورد

وی در تصویر العمل به این عنوان که خیلی بازیکنان دوست داشتند با او کار کنند، خاطرنشان کرد: خیلی ها لطف دارند، ولی قسمت ارزش نبوده هست. جهت خبر صادقیان هم اتفاق خوبی رخ داد و او به لیگ ترکیه رفته است که امیدوارم شرایط خوبی جهت این بازیکن به وجود بیاید و فصل خوبی داشته باشد. دیگر با این شرایطی که داریم باید پیش برویم و اگر شد در نیم فصل بازیکنان تازه و با کیفیتی بگیریم. نه اینکه فقط بخواهیم بازیکن به تیم اضافه کنیم و باید بازیکن با کیفیت بگیریم. قصد جذب بازیکن بی کیفیت را نداریم و بازیکنانی که به تیم ما می آیند باید با کیفیت باشند.

بازیکنی که به تاکتیک کادرفنی قبلی نخورد، عالی ترین بازیکن استقلال خوزستان است

«در لیست بازیکنان خارجی هم جای خالی داریم که قرار شده است بازیکنان خارجی ابتدا به تمرینات ما بیایند و اگر کیفیت خوبی داشته باشند، آنها را جذب می کنیم». سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این جمله افزود: متأسفانه یک بازیکن خوب در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران داشتیم که به استقلال خوزستان رفت، ولی به تاکتیک کادرفنی قبلی نخورد و اکنون جزو عالی ترین بازیکنان تیمش هست. این شانس ماست و سلیقه مربیان هم با یکدیگر متفاوت هست، ولی فکر می کنم سلیقه من با آقای ویسی یکی باشد، چون او بازیکن گرجستانی ما را جذب کرد و اکنون از او استفاده می کند.

اگر مردها استعفا ندادند، آیا تمرین تیم را تعطیل کردند؟

کریمی در تصویر العمل به اینکه درخشان اعلام کرده از سرمربیگری نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران استعفایی نداده هست، گفت: استعفا نداده اند و این خیلی خوب هست، ولی مردها اگر استعفا ندادند، آیا تمرین تیم را تعطیل کردند؟ فدراسیون فوتبال موظف است پرسشها را روشن کند. همه تیم آمده بودند طبق برنامه ریزی به اردوی عباس آباد بروند. اتفاقاً من همان روز در کلاس رده B در ورزشگاه راه آهن بودم که دیدم همه بازیکنان آمده اند و در نهایت اردوی آنها کنسل شد. خود مردها هم نیامده بودند و فقط نیما نکیسا آمده بود. هنگامی که یک مربی می آید و تمرینات یک تیم را تعطیل می کند، به منزله چیست؟ اگر من فردا به تمرین نیایم، انگار کناره گیری کرده ام، غیر از این نیست! اگر من مریض شوم یا کاری برایم پیش بیاید، اطلاع رسانی می شود و مشخص می شود چه اتفاقی جهت من رخ داده که چه روز نمی توانم بیایم.

آقایان تا دل ارزش می خواهد می توانند مصاحبه کنند

وی ادامه داد: با این حال تمرینات تیم نفت 8 روز تعطیل شده، آن هم تمرین تیمی که قرار است به لیگ قهرمانان آسیا برود و اوضاع خوبی هم در لیگ ندارد. معدود بازیکنی پیدا می شود که هنگامی که تمرین تیم تعطیل می شود، به صورت انفرادی تمرین کند. با این حال فدراسیون فوتبال باید در خصوص این مردها تصمیم گیری کند. اکنون که ما اینجا هستیم و مردها هم تا دل ارزش بخواهد می توانند مصاحبه کنند. به هر حال سوژه ای شده است که خبرنگاران به این مردها زنگ بزنند و مصاحبه کنند.

تیم واگذار شده است و از کادرفنی قبلی کسی حق ندارد به تمرینات بیاید

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص اینکه آیا از کادرفنی قبلی کسی به تمرینات آمده یا نه، اظهار داشت: اصلاً کسی حق ندارد به تمرینات بیاید. تیم واگذار شده است و حالا این وسط می دانم یک سری مسئله ارزش چیست و به این نتیجه رسیده اند داخل کلوب پول آمده هست. مدیریت تازه شرایط خوبی دارد و حالا مردها به فکر افتاده اند. آنها قبل از اینکه بیایند، نمی دانستند شرایط تیم قبلی چطور بود و آیا آمدند؟

شاید قسمت شده است مردها نخستین مربی لژیونر شوند!

کریمی صحبت های خود را با طعنه زدن به حمید درخشان که گفته بود چند پیشنهاد خارجی جهت مربیگری دارد ادامه داد و گفت: شاید قسمت شده است مردها بروند لژیونر شوند. فکر می کنم نخستین مربی لژیونر هم شوند. قبل از اینکه الکساندر نوری هم مربی وردربرمن شود، کسی او را نمی آشنایی و حالا او را به برنامه های ورزشی می آورند. حتی خود من هم که در آلمان بازی می کردم، شناختی از الکس نداشتم و حالا مردها می توانند این رکورد را به نام خودشان ثبت کنند و نخستین مربی لژیونر شوند.

مقابل پرسپولیس کنار زمین هم می ایستم

وی در خصوص دیدار برابر پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حدفی که بعضی می گویند کریمی در این بازی روی نیمکت نمی نشیند، تصریح کرد: نظر بقیه محترم هست، ولی من روی نیمکت می نشینم و اگر قسمت باشد حتی کنار زمین هم می ایستم.

الاهلی راحت ترین حریف پرسپولیس است

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص دیدار پرسپولیس و الاهلی عربستان که روز سه شنبه برگزار می شود و راجع به آینده نگری اش از شرایط تیم سابق خود، اظهار داشت: به نظرم این راحت ترین بازی جهت پرسپولیس هست. چه در مرحله مقدماتی و چه در مرحله پلی آف که با لخویا بازی کردند، آن تیم ها قابل قیاس با الاهلی نیستند. به نظرم الاهلی ضعیف ترین تیم بود که در این دوره با پرسپولیس بازی کرد و به نظرم پرسپولیسی ها در بازی رفت غافلگیر شدند و الاهلی تیمی نبود که بتواند گل بزند. دیدید که در بازی رفت هم پرسپولیسی ها شکست 2 بر صفر را در 7، 8 دقیقه توانستند بازی را به مساوی بکشند. البته این فقط تحلیل من است.

پرسپولیس برابر الاهلی پیروز شود، هواداران چیزی جز قهرمانی نمی خواهند

کریمی افزود: اگر بخواهم نتیجه را هم آینده نگری کنم پیروزی 80 به 20 به سود پرسپولیس هست. البته در فوتبال گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می دهد و نتیجه را عوض می کند. من دلم روشن است که پرسپولیس می تواند نتیجه را عوض کند، چون بازی هم در ابوظبی برگزار می شود که ایرانی زیاد است و پرسپولیس می تواند برنده باشد و هواداران را خوشحال کند. اگر این بازی را ببرند، طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) هم به چیزی جز قهرمانی آسیا راضی نمی شوند.

من و علی دایی یکدیگر را ببینیم راه مان را کج نمی کنیم

وی راجع به اختلافاتش با علی دایی گفت: من و علی دایی هر وقت یکدیگر را می بینیم، با هم سلام علیک می کنیم. ما خوش وبش هایمان را داریم. این طور نیست که راه مان را از هم کج کنیم. اینها مسائلی است که زیاد در رسانه ها مطرح می شود. اختلافات در هر خانواده وجود دارد. ممکن است بین دو برادر، دو خواهر و یا پدر و پسر اختلافی وجود داشته باشد. ممکن است من و علی دایی باز هم یکدیگر را ببنیم، ولی راه مان را کج نخواهیم کرد. ما باز هم با یکدیگر سلام علیک خواهیم کرد. حالا ممکن است ایشان دو تا «تیکه» به من بیاندازد، من من هم دو تا «تیکه» به او بیاندازم.

دایی در بیان هر لحظه به من لطف داشته است

سرمربی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به این مسئله که دایی هر لحظه در مصاحبه هایش به تمجید از او می پردازد، تصریح کرد: بله، ایشان در بیان هر لحظه به من لطف داشتند، ولی اختلاف در خانواده ممکن است پیش بیاید.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکن | فوتبال | مدیریت | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | لیست بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog