یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کدام یک طلسم را می‌شکنند, دو تیم علیه پرسپولیس! ، استقلال-تراکتور

روز دوم دیدارهای هفته سوم رقابتهای لیگ برتر درحالی عصر جمعه برگزار می شود که جدال استقلال و تراکتور حساس‌ترین بازی است ولی جهت پرسپولیس دیدار پیکان و سپاهان اهم

کدام یک طلسم را می‌شکنند, دو تیم علیه پرسپولیس! ، استقلال-تراکتور

استقلال-تراکتور؛ کدام یک طلسم را می شکنند/ دو تیم علیه پرسپولیس!

عبارات مهم : سپاهان

روز دوم دیدارهای هفته سوم رقابتهای لیگ برتر درحالی عصر جمعه برگزار می شود که جدال استقلال و تراکتور حساس ترین بازی است ولی جهت پرسپولیس دیدار پیکان و سپاهان اهمیت دارد.

به گزارش مهر، هفته سوم رقابتهای لیگ برتر با انجام چهار بازی به آخر می رسد که در آن پدیده از صنعت نفت پذیرایی می کند، فولاد و نفت مسجد سلیمان برگزار کننده دربی خوزستان در اهواز هستند، سپاهان در منزل پذیرای پیکان است و در حساس ترین بازی این هفته استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

* پدیده – صنعت نفت

کدام یک طلسم را می‌شکنند, دو تیم علیه پرسپولیس! ، استقلال-تراکتور

دو تیم ۳ و ۲ امتیازی جدول رده بندی در هفته سوم با هم دیدار می کنند. پدیده در هفته نخست و در منزل مغلوب پرسپولیس شد ما در هفته دوم موفق شد خارج از منزل استقلال خوزستان را شکست دهد تا به لطف سه امتیاز این بازی در آخر هفته دوم شرایط خوبی در جدول داشته باشد.

صنعت نفت که این فصل را با یک مربی پرتغالی شروع کرد با صورت ای متفاوت نسبت به فصل قبل در لیگ برتر حضور یافت و از دو بازی نخست به لطف دو نتیجه مساوی دو امتیاز گرفت. یحیی گلمحمدی بعد از پیوستن به پدیده پیروزی خانگی به دست نیاورده و از این نظر این بازی جهت آنها اهمیت فراوانی دارد.

روز دوم دیدارهای هفته سوم رقابتهای لیگ برتر درحالی عصر جمعه برگزار می شود که جدال استقلال و تراکتور حساس‌ترین بازی است ولی جهت پرسپولیس دیدار پیکان و سپاهان اهم

* نفت مسجد سلیمان – فولاد

فولاد بعد از آن که هفته دوم در پایتخت کشور عزیزمان ایران شکست سنگینی را از پرسپولیس پذیرفت باید جهت دومین هفته پی در پی خارج از منزل بازی کند که این بازی دربی خوزستان است.

پورموسوی فصل را با پیروزی شروع کرد و با شکست ادامه داد تا در آخر هفته دوم ۳ امتیازی باشد. ولی مسجد سلیمان با ویسی شرایط ضعیف تری نسبت به میهمانش دارد.

این بازی زیاد تحت تاثیر تقابل پورموسوی و ویسی قرار دارد. سرمربیان دو تیم که سالهای زیادی در کنار هم کار می کردند ولی دومین سال مسابقه در کسوت سرمربی را تجربه می کنند.

کدام یک طلسم را می‌شکنند, دو تیم علیه پرسپولیس! ، استقلال-تراکتور

* سپاهان – پیکان

شرایط دو تیم در جدول از نظر امتیازی مشابه است ولی سپاهان به لطف ۶ گلی که هفته گذشته به سپیدرود زد در رده دوم جدول قرار گرفته هست. تقابل تیم های امیر قلعه نویی و مجید جلالی همواره جذابیت های خاص خودش را داشته و خاطره مصاحبه معروف قلعه نویی در خصوص «مردانگی» جلالی را زنده می کند.

روز دوم دیدارهای هفته سوم رقابتهای لیگ برتر درحالی عصر جمعه برگزار می شود که جدال استقلال و تراکتور حساس‌ترین بازی است ولی جهت پرسپولیس دیدار پیکان و سپاهان اهم

سپاهان با خریدهای خوبی که در این فصل کرد مهره های کلیدی زیادی دارد که از جمله آنها می توان به سجاد شهباززاده، مهدی کیانی، میلاد محمدی، بختیار رحمانی و محمد ایرانپوریان اشاره کرد. ولی قطعا در بین بازیکنان سپاهان خبر نیازمند شایط خاص تری دارد که می بایست امشب برابر تیمی قرار گیرد که در آن صورت شد.

در تیم پیکان هم محمد قاضی نشان داد که هنوز افول نکرده و همچنان می تواند مهاجمی خطرناک و گلزن باشد.

کدام یک طلسم را می‌شکنند, دو تیم علیه پرسپولیس! ، استقلال-تراکتور

* استقلال-تراکتورسازی

تقابل دو تیم هر لحظه حساس پر از حاشیه و جذابیت هست. دو تیم فصل را خوب شروع نکرده و علیرغم در اختیار داشتن مربیان خارجی و باتجربه هنوز موفق به کسب پیروزی نشده اند. آنها صاحب دو تساوی هستند و به دنبال شکستن طلسم پیروزی. هر دو تیم نسبت به شروع فصل بازیکنانی را به خدمت گرفته اند که امکان استفاده از آنها در این بازی وجود دارد.

شفر ممکن است نسبت به دو بازی قبل بازیکنان جدیدی از جمله تبریزی و نیومایر را در این بازی مورد استفاده قرار دهد و در برابر توشاک هم می تواند از دژآگه و شجاعی استفاده کند.

این بازی زیاد تحت تاثیر تقابل مربیان دو تیم هست. توشاک و شفر به ترتیب نخستین و دومین مربی مسن لیگ برتر هستند و هر دو نیز تیم های متمولی در اختیار دارند که از بازیکنان خوبی بهره می برد. هر دو مربی مدعی هستند که تیم ارزش مدعی قهرمانی هست. شکست در این دیدار جهت هر یک از این دو تیم می تواند عواقبی از جمله ورود به بحران را در پی داشته باشد. جهت همین مربیان دو تیم همه داشته های خود را به کار خواهند گرفت تا امتیازات کامل این بازی را از آن خود کنند.

* گسترش – سپیدورد

این بازی که قرار بود روز پنجشنبه برگزار شود و به علت سفر دیرهنگام رشتی ها به تبریز به روز جمعه موکول شد را می توان آخرین وقت جهت خداداد عزیزی جهت بقا در سپیدرود دانست. عزیزی اگر می خواهد نخستین مربی اخراجی لیگ برتر نباشد باید از بعد تیمی که هدایت آن بر عهده فیروز کریمی است بر بیاید.

عزیزی که جایگاه مستحکمی نزد هواداران سپیدرو د ندارد ناچار شد هفته گذشته تمرینات تیمش را جهت دوری از حاشیه از رشت به پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته کند. خداداد اگر می خواهد با سپیدرود به رشت بازگردد باید از این بازی حساس لااقل یک امتیاز بگیرد تا در آخر هفته سوم تنها تیم بدون امتیاز در جدول نباشد.

سپیدرود در این بازی جهت نخستین بار می تواند از میلاد شیخ اسلامی مدافع خوزستانی اش که مجبور یک محرومیت چهار جلسه ای بود استفاده کند. شاید حضور این بازیکن در خط دفاعی سرخ پوشان رشت تاحدودی بر اوضاع نا به سامان خط دفاعی آنها سر و سامان دهد.

سپیدرود در آخر هفته دوم بدون امتیاز در انتهای جدول واقع شده است است و با ۹ گل خورده ضعیف ترین خط دفاعی مسابقه های را هم در اختیار دارد.

به گزارش مهر، تیم های چهار امتیازی پیکان و سپاهان می توانند موقعیت پرسپولیس در صدر جدول را به خطر بیندازند. البته جدال این دو تیم اگر مساوی شود سرخپوشان همچنان با خیال راحت در صدر جدول قرار خواهند داشت. عالی ترین خبر جهت برانکو می تواند تساوی سپاهان و پیکان باشد.

برنامه ادامه بازی های هفته سوم لیگ برتر؛

‏جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷‏

* پدیده مشهد – صنعت نفت آبادان ‏- ساعت : ‏۲۰‏ ورزشگاه: امام رضا (ع)‏ مشهد

داور: کوپال ناظمی کمکها: حمید سبحانی – محمدرسول ذورقی – علی بای ناظر: رحیم رحیمی مقدم

* ‏نفت مسجدسلیمان – فولاد خوزستان – ساعت : ‏۲۰:۳۰ ‏ ورزشگاه: شهید بهنام محمدی

داور: ‏رضا کرمانشاهی کمکها: مهدی الوندی – قهرمان نجفی – پیمان فرخی مهر ناظر: یدالله جهانبازی

* فولاد مبارکه سپاهان پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران – ساعت : ‏۲۰:۳۰ ‏ ورزشگاه: نقش دنیا اصفهان

داور: علی صفایی کمکها: فرهاد مروجی – محمدهاشمی نسب – روح الله شریفی ناظر: علیرضا کهوری

* ‏استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران – تراکتورسازی تبریز- ساعت : ‏۲۰:۳۰ ‏ ورزشگاه: آزادی تهران

داور: مهدی سیدعلی کمکها: حسن ظهیری- تورج عیوض محمدی – جواد محمدی ناظر: حسن کامرانی فر

* ‏گسترش فولاد تبریز – سپیدرود ‏رشت – ساعت : ‏۱۹:۵۰ورزشگاه: بنیان دیزل تبریز

داور: سیدرضا مهدوی کمکها: جواد مداح – امیرمحمد داودزاده – کمیل غلامی ناظر: رسول فروغی

واژه های کلیدی: سپاهان | استقلال | ورزشگاه | استقلال | ورزشگاه | فولاد تبریز | فولاد خوزستان | فولاد مبارکه سپاهان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog