یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مگربقیه دراین نظام فیلم نمی سازند که حاتمی کیا می گوید فیلمساز نظامم؟/ اوهرسال جایزه گرفته ، صباغ زاده

مهدی صباغ زاده درخصوص حاشیه سازی ابراهیم حاتمی کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر به روزنامه«وقایع اتفاقیه» گفت: همکار عزیزم با افتخار می گوید من فیلمساز نظام هس

مگربقیه دراین نظام فیلم نمی سازند که حاتمی کیا می گوید فیلمساز نظامم؟/ اوهرسال جایزه گرفته ، صباغ زاده

صباغ زاده:مگربقیه دراین نظام فیلم نمی سازند که حاتمی کیا می گوید فیلمساز نظامم؟/اوهرسال جایزه گرفته

عبارات مهم : جایزه

مهدی صباغ زاده درخصوص حاشیه سازی ابراهیم حاتمی کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر به روزنامه«وقایع اتفاقیه» گفت: همکار عزیزم با افتخار می گوید من فیلمساز نظام هستم و این درحالی است که همه فیلمسازان در همین کشور و نظام فیلم می سازند و او تافته جدا بافته از بقیه بازیگران و صورت های معروف نیست و اگر منظور دیگری داشتند این بیان معنی درستی را انتقال یافته نمی کند.

وی افزود: حاتمی کیا فیلمساز بزرگی است و نباید نسبت به انتقادها چنین واکنشی دهد، آن هم در شرایطی که حق خود را از لحاظ مالی و معنوی دریافت کرده است.

کارگردان فیلم «خانه خلوت» در ادامه راجع به انتقادهایی که به فیلم «به وقت شام» شده، توضیح می دهد: «فیلم «به وقت شام» خوش ساخت بوده و تاحدی با کیفیت بصری هالیوودی ساخته شده است است ولی انتقاد هر لحظه وجود دارد و کارگردانی مثل حاتمی کیا در شأن بالاتری واقع شده است است که بعد از این همه سال فیلمسازی این گونه به انتقاد مجری تلویزیون تصویر العمل دهد. حق من را راجع به فیلم آخرم «خانه کاغذی» خوردند ولی اعتراضی نکردم و نمی توان از همه بازیگران و صورت های معروف توقع سکوت داشت. در شرایطی که بسیاری از فیلمسازان ما منزل نشین شدند لیکن کسی حامی آنها جهت ساخت فیلم نمی شود و آقای حاتمی کیا هر سال فیلم می سازد و جایزه می گیرد؛ بنابراین باید خدا را شکر کند».

صباغ زاده در آخر تاکید می کند: «من به عنوان دوست به آقای حاتمی کیا توصیه می کنم که شأن شما فراتر از ابراز ناراحتی به خاطر نقد یک مجری تلویزیون است».

مگربقیه دراین نظام فیلم نمی سازند که حاتمی کیا می گوید فیلمساز نظامم؟/ اوهرسال جایزه گرفته ، صباغ زاده

واژه های کلیدی: جایزه | انتقاد | فیلمساز | تلویزیون | ابراهیم حاتمی کیا | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog