یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

هر روز برگی از کارنامه اصولگرایان به سطح اخبار می رسد. البته اصولگرایان طیفی از گروه ها با رویکردها و عملکردهای متفاوت هستند که یکسان انگاشتن همه آنها دور از ان

سكـوت اصولگرایان

سكـوت اصولگرایان

عبارات مهم : تصویر

سكـوت اصولگرایان

هر روز برگی از کارنامه اصولگرایان به سطح اخبار می رسد. البته اصولگرایان طیفی از گروه ها با رویکردها و عملکردهای متفاوت هستند که یکسان انگاشتن همه آنها دور از انصاف هست. با این همه چند دوره انتخابات اخیر و نتیجه به دست آمده نشان دهنده الزام بازبینی اصولگرایان در حوزه های متعدد است.

در حوزه سیاسی که جمنا می تواند آینه تمام نمایی از تشتت و چنددستگی باشد؛ در حوزه های فرهنگی که می توان به رفتارهای متناقض آنها اشاره کرده که مجالی دیگر می طلبد و از آن میان تنها می توان به کنسرت ها اشاره کرد و آخر در حوزه اقتصاد که داستانی است پر آب چشم؛ داستان تلخی که در دوران دولت های نهم و دهم به اوجی باورنکردنی رسید و هنوز هم ادامه دارد. به خاطر داریم که تصویر العمل احمدی نژاد در برابر اتهامات مطرح شده است راجع به معاون اول او چگونه بود. همان وقت که احمدی نژاد در این مورد واکنشی سخت نشان داد، کمی آن سوتر داستان بابک زنجانی به برگ های آخر می رسید و هنوز به سطح افواه نرسیده بود.

هر روز برگی از کارنامه اصولگرایان به سطح اخبار می رسد. البته اصولگرایان طیفی از گروه ها با رویکردها و عملکردهای متفاوت هستند که یکسان انگاشتن همه آنها دور از ان

آنها می دانستند که کشیده شدن این مهم به سطح خبرها چه تکان مشکل به مجموعه اصولگرایان وارد خواهد کرد. اگر چه جز در موارد معدود تلاش کرده اند از کنار این ماجرا بگذرند و تصویر العمل نشان ندهند، ولی هنگامی که رسانه ها نمی توانند نسبت به ماجرا بی اعتنا باشند و هنگامی که تعداد ناهنجاری های اقتصادی و فسادها از شمار می گذرد، نمی توان انتظار داشت که جامعه در معرض قرار نگیرد. حجت الاسلام محسنی اژه ای در نشست خبری خود بازداشت معاون شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران را تایید کرد و گفت که پرونده او راجع به اتهامات مالی هست. عیسی شریفی که از نزدیک ترین یاران محمدباقر قالیباف هست، سابقه ای دیرینه در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد. او در روزهایی که قالیباف جهت پرداختن به تبلیغات ریاست جمهوری از شهرداری دور شده است بود، چندی هم سرپرست شهرداری بوده هست. به خاطر داریم که بعد از انتخابات اردیبهشت گذشته، شایعه خروج شریفی از کشور پخش شد، ولی بعد با این عنوان که جهت درمان دخترش مجبور به مسافرت بوده، تلاش شد فضا آرام شود.

با این حال، مطابق انتظار تصویر العمل حامیان قالیباف یا سکوت بود یا فرافکنی؛ فرافکنی از این دست که گفته شد بازداشت او ربطی به مسئولیت هایش در شهرداری نداشته و در این میان، مدیرکل حراست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران هم مدعی شد بازداشت او در ارتباط با مسئولیت هایش در شهرداری نیست. به گفته این مقام مسئول، تا به حال پرونده تخلفی از او در حراست شهرداری وجود نداشته هست. این سخن در برابر سخن صریح سخنگوی قوه قضائیه تنها به پرسش ها دامن می زند.

سکوت و پرسش های بی شمار

سکوت احمدی نژاد را به خاطر داریم که هنگامی که کار معاون اول اوج گرفت، سخنی در این باره نگفت و دفاع را به عهده دیگران گذاشت. دفاع فایده ای نداشت. این بار هم اطرافیان شهردار تلاش می کنند سکوت را تا جایی که می توانند ادامه دهند. این سکوت در پرونده نفتی، املاک نجومی و ماجرای سه هزارمیلیاردی هم تجربه شده است است.

سكـوت اصولگرایان

اصولگرایان، لااقل بخشی از آنها باید در این باره خود را آماده پاسخ کنند. پرسش ها از این بعد پی درپی پرسیده خواهد شد. با این حال، یک پرسش هیچ گاه پاسخ مناسبی از سوی این مدعیان پیدا نمی کند؛ اینکه چگونه بعضی طیف های اصولگرایی که اتفاقا منتقدان مهم دولت تدبیر و امید هستند، از دولت مدعی پاکدستی گرفته تا شهردار مدعی دوری از فساد، افرادی را به عنوان معاون اول و قائم مقام خود گزینش کرده اند که سوابق آنها به گونه ای است که منتج به بازداشت آنها می شود؟

اخبار سیاسی – آرزوی بزرگ

هر روز برگی از کارنامه اصولگرایان به سطح اخبار می رسد. البته اصولگرایان طیفی از گروه ها با رویکردها و عملکردهای متفاوت هستند که یکسان انگاشتن همه آنها دور از ان

واژه های کلیدی: تصویر | سیاسی | بازداشت | شهرداری | اصولگرایان | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog