یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس) + خبرسازان کوچک 96 (

قتل، یکی از تلخ‌ترین اخبار حوادث است ولی در میان قتل‌ها شاید بتوان از کشتن کودکان به عنوان تلخ‌ترین جنایت‌ها نام برد.

عکس) + خبرسازان کوچک 96 (

خبرسازان کوچک 96 (+عکس)

عبارات مهم : جنایت

قتل، یکی از تلخ ترین اخبار حوادث است ولی در میان قتل ها شاید بتوان از کشتن کودکان به عنوان تلخ ترین جنایت ها نام برد.

کودکانی که هیچ قدرت دفاعی از خود نداشته و بی علت و بدون هیچ گناهی زندگی ارزش را از دست می دهند.

عکس) + خبرسازان کوچک 96 (

گزارشی که می خوانید راجع به تعدادی از کودکانی است که امسال به قتل رسیده اند و تلخی جنایت آنها را خبرساز کرد.

جنایت از سوی مرد رنگرز

آتنا اصلانی، دختر هفت ساله ای بود که 28 خرداد 96 همراه پدر راهی خیابان ها شد تا پدر وسایل داخل خودرویش را به فروش برساند. ساعت حدود 5 بعدازظهر بود که آتنا از خودروی وانت پدرش فاصله می گیرد و بعد از آن ناپدید می شود. با ناپدید شدن دخترک، تحقیقات کارآگاهان پلیس پارس آباد استان اردبیل شروع می شود، ولی هیچ ردی از او به دست نیامد.

قتل، یکی از تلخ‌ترین اخبار حوادث است ولی در میان قتل‌ها شاید بتوان از کشتن کودکان به عنوان تلخ‌ترین جنایت‌ها نام برد.

تحقیقات جهت یافتن دخترک 7 ساله ادامه داشت تا این که اسماعیل، صاحب مغازه رنگرزی به عنوان مظنون به قتل بازداشت می شود. مغازه رنگرزی در چند متری بساط پدر آتنا بود و دوربین های مدار بسته رفتن دخترک را به سمت مغازه نشان می دادند، ولی هیچ دوربینی ورود کودک به داخل مغازه را ثبت نکرده بود.

در تحقیقات، اسماعیل منکر جنایت بود تا این که در تماس با خانواده اش بیان کرد بسته ای را داخل بشکه در پارکینگ منزل کناری گذاشته است و از آنها خواست تا بسته را از آنجا بیرون ببرند.

عکس) + خبرسازان کوچک 96 (

خانواده اسماعیل این عنوان را به پلیس اعلام کرد و درنهایت جسد دخترک داخل پارکینگ و بشکه ای که متهم در مورد آن با خانواده اش صحبت کرده بود پیدا شد و مرد جوان به اتهام قتل عمد و اذیت و آزار پای میز محاکمه رفت و به قصاص محکوم شد. او 29 شهریور به دار مجازات آویخته شد.

کودکی به نام اهورا

یکی دیگر از کودکانی که نامش در فهرست قربانیان جنایت هولناک قرار داده شد اهورا بود؛ کودک دو سال و هشت ماهه ای که به دست ناپدری اش مورد آزار و اذیت قرار گرفت، ولی این آخر ماجرا نبود، چراکه ناپدری کودک بعد از اجرای نقشه شیطانی اش سر کودک را به دیوار کوبید و به زندگی او آخر داد.

قتل، یکی از تلخ‌ترین اخبار حوادث است ولی در میان قتل‌ها شاید بتوان از کشتن کودکان به عنوان تلخ‌ترین جنایت‌ها نام برد.

به دنبال این جنایت تیم تحقیق شهرستان رشت وارد عمل شده است و مرد جوان بازداشت شد. او در تحقیقات گفت: مادر اهورا هنوز از سر کار به منزل برنگشته بود و من به اتاق اهورا رفتم و در حالی که در حالت خواب و بیدار بود، او را مورد آزار قرار دادم و بعد از آن دوبار سر کودک را به دیوار کوبیدم.

عکس) + خبرسازان کوچک 96 (

با اعتراف متهم جوان به قتل، او به بازسازی صحنه جنایت پرداخت و با تکمیل پرونده پای میز محاکمه رفت. قضات دادگاه کیفری استان گیلان در حالی که متهم این پرونده در دادگاه منکر اتهامش بود، او را به خاطر قتل به قصاص و به خاطر تفخیذ به عنف به 100 ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند.

جنایت مرد کبوترباز

ابوالفضل، قربانی دیگر جنایت کودکان بود. پسر 11 ساله ای که جمعه 17 شهریور جهت بازی منزل را ترک کرد و هرگز بازنگشت. با ناپدید شدن ابوالفضل تصویر و مشخصات او نه تنها در اختیار پلیس قرار داده شد، بلکه در اینترنت نیز منتشر شد.

تحقیقات جهت یافتن ابوالفضل ادامه داشت تا این که شاهدی سرنخ ماجرا را به کارآگاهان داد. او مدعی شد پسر کبوتربازی را که در نزدیکی پارک زندگی می کند، دیده که با ابوالفضل در حال رفتن به سمت منزل ارزش بوده است.

به این ترتیب پسر جوان بازداشت شد و به جنایت هولناک اعتراف کرد. پسر جوان به بهانه نشان دادن کبوترهایش ابوالفضل را به منزل می برد و او را به قتل می رساند. بعد از آن جسد را داخل چمدانی گذاشته و این عنوان را به برادرش اطلاع می دهد.

مرگ بر اثر گرمای داخل خودروی پراید

ماجرای فوت بنیتا شاید یکی از تلخ ترین پرونده های جنایت کودکان باشد. این که تمام قتل های کودکان تلخ و ناراحت کننده است جای شکی نیست، ولی این نوزاد هشت ماهه در اوج گرما و در نهایت تشنگی داخل خودرویی که آن را ربوده بودند جان سپرد.

این اتفاق با دزدی خودروی پراید پدر بنیتا ساعت 9 و 30 دقیقه پنجشنبه 29 تیر امسال در خیابان مشیریه شروع شد. پدر بنیتا کودکش را داخل خودروی روشن گذاشت و جهت بستن در حیاط ماشین را ترک کرد.

عامل این جنایت و دوستش زمانی که خودروی روشن را دیدند تصمیم به دزدی آن گرفته و مرد جوان خودش را به ماشین رساند و آن را به حرکت درآورد. پدر بنیتا که شاهد ماجرا بود خود را روی ماشین انداخت و با فریاد از سارق جوان می خواست که به فرزند اش رحم کند، ولی سارق بدون توجه به او به فرارش ادامه داد.

گزارش این دزدی به پلیس اعلام شد، ولی هیچ رد و سرنخی از ماشین و کودک هشت ماهه به دست نیامد. تا این که شش روز بعد همدست متهم مهم با پلیس تماس گرفت و راز این آدم ربایی و دزدی را برملا کرد. کارآگاهان بلافاصله متهم مهم این پرونده را دستگیر کردند و او مدعی شد همان روز فرزند را به همراه ماشین رها کرده است.

به این ترتیب کارآگاهان راهی محل شدند و با جسد دخترک در حالی مواجه شدند که بر اثر تشنگی و گرما جان داده بود. متهم ردیف اول این پرونده به قصاص محکوم شد و حکم او به زودی قرار است اجرا شود.

جام جم آنلاین

واژه های کلیدی: جنایت | ماشین | پرونده | تحقیقات | اخبار حوادث

عکس) + خبرسازان کوچک 96 (

عکس) + خبرسازان کوچک 96 (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog