یکسان بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی

یکسان: بغداد مدینه شهادت پدر شهادت امام علی امام علی علیه السلام امام موسی کاظم شهادت جامعه اسلامی

گت بلاگز آذربایجان غربی کمک ۳.۶ میلیارد ریالی مردم آذربایجانغربی جهت بازسازی عتبات عالیات

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: مردم آذربایجان غربی در طول هشت ماه گذشته، ۳.۶ میلیارد ریال جهت بازسازی عتبات عالیات وجه نقدی هدیه کردند.

کمک ۳.۶ میلیارد ریالی مردم آذربایجانغربی جهت بازسازی عتبات عالیات

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛سیدحسن حسینی در نشست هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با اشاره به این که این ستاد در ۱۳ شهرستان آذربایجان غربی فعالیت خود را شروع کرده هست، افزود: کمک های مردمی جمع آوری شده است در طول هشت ماه گذشته به ارزش سه میلیاردو ۶۰۰ میلیون ریال هست.

وی ادامه داد: تمامی کارها انجام شده است جهت کمک به توسعه عتبات عالیات بدون اتکا به بودجه دولتی و فقط با کمک نذورات مردم انجام شده است است و در واقع طرف حساب ستاد فقط مردم است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه هم با بیان اهمیت فعالیت در حوزه های قرآنی و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) گفت: این گونه فعالیتها معامله با خداوند محسوب می شود و هر کسی که در راه امام حسین (ع) قدم بردارد همانند کار و عمل جهت خداوند است.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ساختن فرهنگ در جهت کمک به بازسازی و توسعه عتبات عالیات را مهم ارزیابی کرد و افزود: دستگاههای دولتی نیز باید در کنار مردم به صورت جدی وارد این عنوان مهم شوند که فضاسازی و تبلیغات به عنوان رکن مهمی در این زمینه به شمار می آید.

کمک ۳.۶ میلیارد ریالی مردم آذربایجانغربی جهت بازسازی عتبات عالیات

در این نشست پرچم بارگاه ملکوتی امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) جهت اهداء به ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ارومیه رونمایی شد.

واژه های کلیدی: فعالیت | ارومیه | بازسازی | آذربایجان | آذربایجان غربی | ارومیه | عتبات عالیات | بازسازی عتبات عالیات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog